Delegacja Iranu opuściła w trakcie rozmów budynek, w którym odbywały się negocjacje z USA - poinformowała agencja IRNA. Miała to być reakcja na "obraźliwy wpis" Donalda Trumpa. Ostatecznie mediatorzy wydali jednak komunikat po zakończeniu pierwszej sesji rozmów.
US-Iran negotiations in Switzerland. Iran's delegation left the building after Donald Trump's tweet
Political Leaning Analysis
Score: 0.00 •
Center / Neutral
Left
Center
Right